Holdplan

Sæsonen 19/20 – ændringer kan forekomme op til sæsonstart. Alle hold starter i uge 35.

Se priser her

Nærum Skole

     
Gymnastiksalen      
Mandag 16.00-16.45 Haletudser 2-3 år (med forældre) Tilmeld
  16.50-17.35 Gubbier 4-5 år Tilmeld
         
Torsdag 15.00-16.00 Guldfisk 0.-1. klasse Tilmeld
  16.00-17.30 Konkylier 2.-3. klasse UDSOLGT
         
Multihallen      
Fredag 15.30-17.00 RuBA Aspirant 2.-5. klasse Tilmeld
         
         

Vedbæk Skole

     
Multisalen      
Tirsdag 15.40-16.40 Guldfisk 0.-1. klasse Tilmeld
  16.40-18.10 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld
         
         

Trørødskolen

     
Gymnastiksalen      
Fredag 14.20-15.50 Konkylier* 2.-3. klasse UDSOLGT
  16.00-17.00 Guldfisk 0.-1. klasse UDSOLGT
  17.00-18.30 RuBA CoolKids Udtaget hold Tilmeld
   

*Spejlsalen på Mariehøj

   
         

Vangeboskolen

     
Stor gymnastiksal      
Torsdag 16.00-17.00 Guldfisk 0.-1. klasse Tilmeld
  17.00-18.30 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld
         
         

Skovlyskolen

     
Drengegymnastiksal      
Torsdag 16.00-17.00 Guldfisk 0.-1. klasse Tilmeld
  17.00-18.30 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld
         
         

Ny Holte Skole

     
Gymnastiksal 2      
Tirsdag 16.00-17.00 Guldfisk 0.-1. klasse Tilmeld
         
Gymnastiksal 1      
Tirsdag 17.00-18.30 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld
         
         

Dronninggårdskolen

     
Gymnastiksal 1      
Mandag 16.00-17.00 Guldfisk 0.-1. klasse Tilmeld
  17.00-18.30 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld
         
         

Toftevangskolen

     
Salen ved Søndervangshallen    
Torsdag 14.45-16.15 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld
  16.15-17.15 Guldfisk 0.-1. klasse Tilmeld
         
         

Birkerød Skole

     
Idrætshallen      
Torsdag 16.00-17.00 Guldfisk 0.-1. klasse Tilmeld
  17.00-18.30 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld
         
         

Sjælsøskolen

     
Sjælsøhallen      
Onsdag 14.30-15.30 Guldfisk 0.-1. klasse Tilmeld
  15.30-17.00 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld
         
         

Høsterkøb Skole

     
Gymnastiksalen      
Tirsdag 14.30-16.00 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld
  16.00-17.00 Guldfisk 0.-1. klasse Tilmeld
  17.00-17.45 Gubbier 4-5 år Tilmeld
         
         
         
         

Mariehøj

     
Kultursalen      
Mandag 16.00-17.30 MikroKompagni 4. klasse Tilmeld
  17.30-19.00 MiniKompagni 5.-6. klasse Tilmeld
  19.00-20.30 JuniorKompagni 7.-8. klasse Tilmeld
         
Onsdag 16.00-17.30 RuBA Show1 4.-8. klasse Tilmeld
  17.30-19.00 RuBA Show2 Udtaget hold Tilmeld
  19.00-20.30 KompagniX > 9. klasse Tilmeld
         
Spejlsalen      
Søndag 16.30-17.30 RuBA Teknik Alle kompagnihold Tilmeld
  19.00-20.00 Pulsing Barre Voksne Info