Holdplan

Sæsonen 20/21 starter i uge 35 2020 og slutter i uge 21 2021. Der trænes alle uger med undtagelse af uge 42 (efterårsferie), uge 51+52+53 (juleferie), uge 7 (vinterferie), uge 13 (påskeferie) samt diverse helligdage.

Tilmelding åbner 1/6.

Se priser her og holdbeskrivelser her.

Ønskes der plads på venteliste til et udsolgt hold, skal I skrive til ask@ruba.dk


Ravnholm Skole

Nærum – Gymnastiksalen (den lille – ikke multihallen)

Mandag 15.00-16.00 Søstjerner 1. klasse Tilmeld
  16.00-16.45 Haletudser 2-3 år UDSOLGT
  16.50-17.35 Gubbier 4-5 år UDSOLGT
         
Torsdag 14.30-15.30 Guldfisk 0. klasse Tilmeld
  15.30-17.00 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld
17.00-17.45Gubbier4-5 årUDSOLGT

Vangebo – Gymnastiksalen

Torsdag 15.45-16.45 Guldfisk 0.-1. klasse Tilmeld
  16.45-18.15 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld


Holte Skole

Rønnebærvej (Dronninggård) – sal 1

Mandag 16.00-17.30 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld


Grünersvej (Ny Holte) – sal 2

Tirsdag 16.00-17.00 Guldfisk 0.-1. klasse UDSOLGT


Trørødskolen

Gymnastiksalen

Torsdag 15.30-16.30 Guldfisk 0. klasse Tilmeldfå ledige pladser
  16.30-17.30 Søstjerner 1. klasse Tilmeld
         
Fredag 15.30-17.00 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld
  17.00-18.30 RuBA CoolKids Udtaget hold Tilmeld
         
Søndag 15.30-16.15 Pingviner   Læs mere
  16.20-17.50 RuBA Aspirant 2.-5. klasse Tilmeld


Birkerød Skole

Idrætshallen

Torsdag 16.05-17.05 Guldfisk 0.-1. klasse UDSOLGT
  17.05-18.35 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld


Søholmskolen

Toftevang – Birkerød Idrætscenter, sal 2

Onsdag 14.15-15.45 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld
  15.50-16.50 Guldfisk 0.-1. klasse UDSOLGT
16.50-17.35Gubbier4-5 årTilmeld


Bistrup – drengesal

Torsdag 15.45-16.45 Guldfisk 0.-1. klasse UDSOLGT
  16.45-18.15 Konkylier 2.-4. klasse Tilmeld


Vedbæk Skole

Multisalen

Tirsdag 15.40-16.40 Guldfisk 0.-1. klasse Tilmeld
  16.40-18.10 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld


Skovlyskolen

Pigegymnastiksal

Tirsdag 15.25-16.25 Guldfisk 0.-1. klasse UDSOLGT
  16.25-17.55 Konkylier 2.-4. klasse Tilmeld


Sjælsøskolen

Hallen på Sjælsøskolen

Fredag 14.25-15.25 Guldfisk 0.-1. klasse Tilmeld
  15.25-16.55 Konkylier 2.-3. klasse Tilmeld


Kulturcenter Mariehøj

Kultursalen

Mandag 16.00-17.30 MikroKompagni 4. klasse UDSOLGT
  17.30-19.00 MiniKompagni 5.-6. klasse UDSOLGT
  19.00-20.30 JuniorKompagni 7.-9. klasse UDSOLGT
         
Onsdag 16.00-17.30 Show1 4.-9. klasse Tilmeld
  17.30-19.00 Show2 Udtaget hold Tilmeld
  19.00-20.30 KompagniX > 9. klasse Tilmeld